Apie GealanGamintojamsArchitektamsPirkėjams
Naujienos   Apie įmonę   Sertifikatai   Partneriai   Kontaktai  

LT   |   RU   |   EN

 

Apie GEALAN BALTIC

 

 

Apie GEALAN BALTIC

Apie įmonę

GEALAN BALTIC skleidžia sparnus regione

GEALAN BALTIC – GEALAN koncerno padalinys Baltijos jūros šalių regione, aptarnaujantis ne tik Lietuvą, Latviją, Estiją, bet ir Kaliningrado sritį, Baltarusiją ir Ukrainą. Vis didėjančią apyvartos dalį kasmet sudaro ir Vakarų Europos šalims gaminama produkcija.

1997 metais Vilniuje įkurta bendrovė yra vienintelė Baltijos šalyse PVC langų ir durų profilių gamintoja ir viena didžiausių tokio pobūdžio įmonių gamyklų Rytų Europoje.

15 darbuotojų ir 3 ekstruderiai – tokia buvo pradžia. O šiandien GEALAN BALTIC didžiuojasi viena moderniausių Europoje PVC profilių gamykla, kurioje jau veikia 22 ekstruderiai, dirba virš 100 darbuotojų, gaminama virš 300 rūšių skirtingos geometrijos profilių.

Į naują gamybos, logistikos ir administracinį kompleksą Trakų rajone, esantį už 23 kilometrų nuo Vilniaus, bendrovė persikėlė 2009 metais. 15 hektarų teritorijoje iškilusio modernus statinio plotas siekia 52.000 kv.m. GEALAN BALTIC užima trečdalį šio pastato (16.000 kv.m.): po vienu stogu telpa gamyba, administracija, o taip pat ir produkcijos sandėliai, kas yra nemažas privalumas, palyginus su kitomis tokio pobūdžio gamyklomis.

2009 metais įgyvendinus Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą konkurencingumo skatinimo projektą ir investavus nuosavas lėšas, įmonėje įrengta šiuo metu moderniausia Europoje žaliavos ruošimo linija. Profilių gamyboje naudojamos žaliavos įsigyjamos tiesiai iš gamintojų Vakarų Europoje, gamyboje naudojamas tik pačių paruoštas profilių žaliavos mišinys.

Nuo 2006 metų GEALAN BALTIC pradėjo gaminti PVC žaliavą be švino junginių ir tokiu būdu langų rinkoje pradėjo naują bešvinių plastikinių langų ir durų konstrukcijų erą. Profilių gamyboje vietoj švino imta naudoti netoksiškus, žmonių sveikatai ir aplinkai nekenkiančius stabilizatorius, kuriuos naudojant pagaminti plastikiniai langai tuo pačiu yra patvaresni ir ilgaamžiškesni. Perdirbtus iš bešvinio PVC profilio pagamintus senus langus ar langų gamybos atliekas galima naudoti kitų PVC produktų - žaislų, maisto pakuočių, medicinos reikmenų gamybai.

Įmonėje įrengtas modernus profilių laminavimo cechas, kuriame nuolat palaikoma vienoda oro drėgmė ir temperatūra. Tai ypač svarbu, siekiant profilius kokybiškai padengti laminatu. 2015 m. įmonė įsigijo laminavimo plėvelių pjaustymo įrangą, todėl užsakant didelius laminavimo plėvelių kiekius, taupomas laikas ir sąnaudos. Laminavimo cechas dirba 2 pamainomis, o profilių gamyba – nenutrūkstamai 3 pamainomis visas 24 valandas, 7 dienas per savaitę.

Investicijos bendrovei suteikė išskirtinį konkurencinį pranašumą ir leido reikšmingai padidinti gamybos apimtis. Kadangi apie 80 proc. produkcijos sandėliuojama gamyklos sandėliuose, standartiniai gaminiai langų gamintojams pateikiami per kelias dienas, o nestandartiniai – per vieną ar dvi savaites. Į kaimynines Latviją ir Estiją produkcija gabenama du kartus per savaitę. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su beveik šimtu langų gamintojų. Lietuvos teritorijoje produkcija pristatoma nuosavu transportu.

2015 metais GEALAN BALTIC į gamybos pajėgumų didinimą investavo beveik 2 mln. eurų, išplėtė gaminių asortimentą ir 10 proc. padidino gamybos apimtis. Investicijos leido dar didesnę dalį gamybos iš Vokietijos perkelti į Lietuvą, dalį produkcijos gaminti Vakarų Europos šalims ir tiekti į pagrindinį GEALAN logistikos sandėlį Vokietijoje.

Gamykla turi ne tik reikalingus standartinius sertifikatus, kaip ISO 9001 ir 14001, bet ir papildomai kitų šalių, tarp jų - Baltarusijos, Ukrainos, Prancūzijos, sertifikatus, o šiemet planuoja savo gaminius sertifikuoti papildomais sertifikatais, reikalingais sėkmingiems pardavimams Vokietijoje, Belgijoje ir Olandijoje.

2016 ir 2017 metais toliau bus didinami gamybos pajėgumai – bus įsigyti dar du ekstruderiai, investuojama į naujas liejimo formas. Numatoma padidinti ir darbuotojų skaičių, maždaug 10 proc. išauginti gamybos apimtis. Iš viso vien 2016 metais planuojama investuoti dar maždaug 1,5 mln. eurų.

Kadangi dėl krizės Rusijoje įmonė neteko dalies rinkos Kaliningrado srityje, Baltarusijoje ir Ukrainoje, šie praradimai sėkmingai kompensuojami gamybą ir pardavimus plečiant vietinėse rinkose, dar daugiau produkcijos gaminant Vakarų Europos šalims.

Bendrovė išskirtinį dėmesį skiria švietėjiškai ir visuomeninei veiklai, remia sporto ir meno renginius, Vilniaus miesto lygoje turi savo remiamą krepšinio komandą, kurioje žaidžia ir įmonės darbuotojai. Populiarindama tvarios aplinkos, pastatų energinio efektyvumo idėjas ir tam tinkamus GEALAN sprendimus bei produktus 2013 metais įmonė tapo Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos nare, o nuo 2016 metų pradžios įsiliejo į Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos narių gretas.

Siekdama visus besidominčius, o taip pat ir savo partnerius langų gamintojus, statybininkus, projektuotojus ir architektus supažindinti su langų srities naujovėmis ir tendencijomis, skiepyti energinį efektyvumą didinančių produktų naudojimą, bendrovė nuolat rengia techninius seminarus, taip pat rengiami išvažiuojamieji seminarai Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje.

GEALAN BALTIC – viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių regiono bendrovių. Šį titulą įmonei jau ne vienerius metus savo rengiamuose metų Gazelės apdovanojimuose skiria prestižinis Lietuvoje verslo laikraštis „Verslo žinios“.

2017 metais įmonė švęs savo veiklos 20-metį. Šį jubiliejų bendrovė pasitiks su išskirtine inovacija – vartotojams regione pasiūlydama ištisinio stiklo sistemą GEALAN-KUBUS®, kuri pradės dar vieną naują PVC langų ir durų konstrukcinių sprendimų erą ir atvers visiškai naujas plastikinių langų dizaino galimybes architektūroje.

© GEALAN BALTIC, 2009-2016
Guopstos, Trakų raj. LT-21148
Tel. (+370 5) 2777 222
info@gealan.lt