Apie GealanGamintojamsArchitektamsPirkėjams
Kur pirkti?   Kaip pasirinkti langą   Lango funkcijos   Energijos taupymas   Priežiūra  

LT   |   RU   |   EN

 

Norintiems pirkti langus

 

 

Norintiems pirkti langus

Energijos taupymas

Kokybiški plastikiniai langai be abejonės turi didelę įtaką šilumos izoliacijai. Pasak ekspertų, pro atgyvenusius būsto langus prarandama ypač daug šilumos. Vadinasi, Jūsų sunkiai uždirbti pinigai tiesiog išeina su skersvėjais. Atrodytų, kad daugiabučių namų gyventojams belieka tik padejuoti, nes jų būstai šildomi centralizuotai ir neįmanoma tiesiogiai įtakoti šildymo išlaidų. Tačiau net ir nerenovuotame senos statybos daugiabučiame name, pakeitus senus sovietinio tipo langus moderniais naujais, galima sėkmingai taupyti šilumą, o tuo pačiu ir mažiau už ją mokėti.

Plastikiniai langai, pagaminti iš GEALAN profilių, tinkamai įstiklinti ir profesionaliai sumontuoti ne tik saugos Jūsų namų šilumą, bet ir sumažins šildymo išlaidas.

Nesunku paskaičiuoti, kiek galima sutaupyti, pakeitus senus nesandarius langus į naujus, pvz. pagamintus iš S 8000 IQ sistemos profilių. Dar verta paminėti, kad ne tik tauposi Jūsų šeimos biudžetas, nes Jūs tiesiog mažiau kūrensite, bet ir sumažėja išmetamo į atmosferą anglies dvideginio kiekis.

© GEALAN BALTIC, 2009-2016
Guopstos, Trakų raj. LT-21148
Tel. (+370 5) 2777 222
info@gealan.lt